Szwalnie Filter

Poznaj nas – Poznaj Szwalnie Filter

W myśl naszego motto, wystarczy nam wizja, pomysł lub życzenie naszego klienta a my jesteśmy gotowi aby zaprojektować, stworzyć – wyprodukować i dostarczyć artykuł tekstylny wykonany od pomysłu do gotowego produktu – włączając w to dostarczenie tkanin, wszelkiego rodzaju dodatków, akcesoriów, opakowań, wypełnień np. typu poliester i poliuretan, ulotek reklamowych i etykiet informacyjnych.

Naszymi stałymi odbiorcami są klienci ze Skandynawii, Niemiec oraz Szwajcarii.Nasz zespół to grupa ludzi, którzy tworzą i pracują z pasją. Staramy się na bieżąco poszerzać naszą ofertę o nowe produkty i rozwiązania.

 

W swym działaniu unikamy naśladownictwa i dążymy do wyszukiwania indywidualnych rozwiązań. Poziom świadczonych usług, kreatywność, szybkość realizacji dostaw, rzetelne i fachowe doradztwo oraz elastyczność w działaniu są atrybutami, które nas wyróżniają.

 

 

Dostawy zamówionych produktów realizujemy własnymi samochodami dostawczymi bądź korzystając z usług firm spedycyjnych.

Wyroby firmy FILTER spełniają obowiązujące wymagania europejskiej dyrektywy o ogólnym bezpieczeństwie w zakresie ochrony bezpieczeństwa i zdrowia, a także posiadają niezbędne atesty dla konfekcji dziecięcej.